• تاریخ : ۲۹ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آموزشی

HTC U11 تا به امروز فروش نیکوی داشته هست. به همراه ما به همراهشید.

به نقل پیام هستاد، به گرازش از جی اس ام، HTC U11 تا به امروز فروش نیکوی داشته هست. به همراه ما به همراهشید.

مدیر بخش گوشی اچ تی سی گفته هست که این کمپانی می خواهد تعداد گوشی هایی که در هر سال تولید می شود را به سه الی چهار مدل گوشی کاهش دهد. برای اینکه بتواند به همراه دیگر گوشی های موجود در به همراهزار رقابت کند. 

این دستگاه برای مدت زیادی در دسترس نبود اما ظرف مدت کوتاهی که در به همراهزار بود توانست از گوشی های HTC 10و One M9 که اجدادش بودند و در سال های گذشته عرضه انجام گرفتند پیشی بگیرد.این اطلاعات مستقیماً از طریق این کمپانی تایوانی پخش انجام گرفته اند، مدیر بخش گوشی HTC این اطلاعات را در اختیار ما قرار داده هست. در زمینه فریم حساس به فشار HTC U11 به همراهید بگوییم که هستفاده زیادی از آن نمیتوان برد و تعدادان کارآمد نیست، اما به همراهید بگوییم که به نظر می رسد این گوشی در زمینه فروش شروع نیکوی داشته هست.

این موضوع برای شرکتی همچون اچ تی سی اهمیت ویژه‌ای دارد؛ شرکتی که نتایج فروش اخیرش رضایت‌بخش نبوده هست و حتی به خاطر نمی‌آوریم آخرین به همراهری کهصعودی داشت چه موقع بود. 

 تعداد نسخه های فروخته انجام گرفته از این گوشی هنوز مشخص نانجام گرفته هست. همچنین جایگاه اچ تی سی در بین بزرگترین تولید کنندگان گوشی در جهان صعود نانجامه هست.

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما