• تاریخ : ۲۱ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آموزشی

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: کارآفرینان می‌توانند تا تاریخ مذکور، مدارک و مستندات خود را از طریق درج در سامانه اینترنتی ارسال نمایند.

هادی ابراهیمی افزود: صاحبه همراهن کسب‌وکار دارای نوآوری و خلاقیت می‌توانند در مهلت اعلام‌انجام گرفته به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم‌ها و ارسال مستندات اقدام کنند.

وی گفت: جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر هستان به همراههدف ترویج خلاقیت، نوآوری، توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل برگزار می‌شود

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به همراه اشاره به نحوه انتخاب کارآفرینان برتر هستانی در جشنواره ملی کارآفرینان برتر کشور افزود: همه کارآفرینان منتخب در بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات در جشنواره هستانی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

ابراهیمی گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات افزایش می‌توانند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستان هرمزگان و ادارات تابعه در شهرستان‌ها مراجعه و یا به همراه شماره تلفن: ۵-۳۳۶۶۱۷۶۲ تماس حاصل نمایند.

پارسال «مژگان روستایی» مدیرعامل مزرعه و پارک کروکدیل «نوپک» به دلیل ارائه ایده نوآورانه، خلاقیت در کسب‌وکار، اشتغال‌زایی و تأثیر مثبت در هستان هرمزگان به‌عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی انجام گرفت.

ثبت‌نام شرکت در یازدهمین جشنواره کارآفرینان به‌طور همزمان در سراسر کشور از ۱۶ خرداد آغاز انجام گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما