• تاریخ : ۲۵ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آموزشی

هر چه كه به زمان برگزاری رویداد بزرگ I/O گوگل نزدیک می‌شویم، شايعات زيادي راجع به گوگل پيكسل ۲ مي شنويم كه امكان صحت اين شايعات زياد هست. به همراه ما به همراهشيد.

به نقل فيسيت، به گرازش از ديجي رو، گوگل در گذشته برای ساخت اسمارت فون های خود به همراه کمپانی‌های ساخانومده‌ی محصولات اندرویدی متعددی همکاری داشته هست و به نظر می‌رسد که در نسل جدید سری پیکسل نیز همین اتفاق تکرار خواهد انجام گرفت.
نکسوس های قبلی گوگل توسط دو کمپانی ال جی وساخته انجام گرفته بودند و ساخت مدل اول از سری پیکسل نیز بر عهده‌ی اچ تی سی بوده هست. اما اگر گزارش‌های منتشر انجام گرفته از سوی منابع رویدادی کره‌ای حقیقت داشته به همراهشند، ال جی به دنبه همراهل این هست که یک قرارداد عظیم دیگر را نیز به همراه گوگل برای همکاری در تولید گوشی گوگل پیکسل ۲ منعقد کند. به همراه فيسيت همراه به همراهشيد.

گفتنی هست این به همراهر اطلاعات دریافتی از ابزار «Android Issue Tracker» نشئت می گیرد؛ تعداد وقت پیش بود که یکی از کارمندان ال جی از وجود به همراهگ در گوشی‌های پیکسل رویداد داده بود. همين سیستم گزارش به همراهگ گوگل، احتمال تولید موبه همراهیل «Taimen» توسط ال جی را فاش ساخت.

گزارش‌های منتشر انجام گرفته از سوی رویدادگزاری‌های کره‌ی جنوبی نشان می‌دهد که گوگل پیشنهادی برای یک سرمایه‌گذاری عظیم معادل ۱ تریلیون وون (معادل ۸۸۰ میلیون دلار) در خطوط تولید نمایشگرهای اولد ال جی ارائه داده هست که به صورت حتم در صورت موافقت کمپانی‌ کره‌ای به همراه این پیشنهاد، گوگل آمادگی این را دارد که به همراه توجه به موارد متغیری نظیر شرایط تامین قطعات، حجم سرمایه‌گذاری را افزایش دهد.

لازم به ذکر هست پیش از این در اوایل اردیبهشت ماه گزارشات منتشر انجام گرفت که از احتمال عرضه سه موبه همراهیل تازه از طرف گوگل در سال جاری میلادی حکایت می انجامند. اما امروز خواندیم که اهالی مانتین ویو احتمالاً پروژه «Muskie» را لغو انجامه و به جای آن روی مدل بزرگتر «Taimen» متمرکز انجام گرفته اند.

در هر صورت، تا تعداد هفته آینده مشخص می‌شود چه شرکتی پيکسل‌های سال ۲۰۱۷ گوگل را تولید خواهد انجام و اینکه این گوشی‌ها چه مشخصات و ویژگی‌هایی دارند.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما