• تاریخ : ۲۹ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آموزشی

دو کمپانی مایکروسافت و اپل در ماه های می و ژوئن که از ماه های پرکار این دو شرکت بود، از نسل جدید محصولاتشان شامل دیوایس های سری سرفیس و آیپد پرو پرده برداری انجامند. در ادامه به همراه پیام هستاد همراه به همراهشید.

به نقل پیام هستاد، به گرازش از جی اس ام، دو کمپانیودر ماه های می و ژوئن که از ماه های پرکار این دو شرکت بود، از نسل جدید محصولاتشان شامل دیوایس های سری سرفیس و آیپد پرو پرده برداری انجامند. در ادامه به همراه پیام هستاد همراه به همراهشید.

تمرکزی که کمپانی کوپرتینویی روی آیپد پرو انجامه هست نشان از این دارد که اکنوننگاهی ویژه به به همراهزار دستگاه های هیبریدی دارند. گفتنی هست که قبلاً اپل، شرکترا به علت سرمایه گذاری در این بخش تحقیر انجامه بود. همین موضوع هم موجب انجام گرفته هست که مدیرکل بخش سرفیس مایکروسافت، رایان گاوین بگوید کهاز ما به وضوح کپی برداری انجامه هست و ایده های ما را در دستگاه هایی همچون آیپد پرو اعمال می کند.

 

گاوین در مصاحبه به همراه بیزینس اینسایدر گفته هست:

“فقط تصور کنید اگر قرار بود چشم ما بهبه همراهانجام گرفت، هیچ‌گاه نمی‌توانستیم محصولاتی چون سرفیس پرو یا سرفیس بوک بسازیم. ما در حال یادگیری هستیم و سال‌ها هست خودمان در حوزه‌ی محصولات هیبریدی، دستگاه‌های دومنظوره می‌سازیم و وقتی سری سرفیس رونمایی انجام گرفت خیلی‌ها حتینسبت به آینده تردید داشتند. اما در نهایت تصمیم به پیروی گرفتند و آیپد پرو نمونه‌ی به همراهرزی از این ادعا هست.”

در حرف های گاوین شک و تردیدی وجود ندارد.از نخستین مدل سرفیس تحت عنوان سرفیس آرتی در اکتبر سال ۲۰۱۲ رونمایی انجام که دارای یک پایه داخلی و یک صفحه کلید جداانجام گرفتنی بود که عملانجام آن شبیه تبلت و لپ تاپ به همراهانجام گرفت.
در آن زمان دستگاه سرفیس آرتی همگان را متحیر و شگفت زده نانجام؛ احتمالاً دلیل آن هم این بود که توانایی های لازم در نسخه محدود ویندوز آرتی وجود نداشت. اما مدیرعامل اپل، تیم کوک زمان را غنیمت شآقا و اقدام به سخره گرفتنانجام و سرفیس را دستگاهی بین یک یخچال و تستر عنوان انجام! گاوین گفته هست هنگامی که مدل های جدید سرفیس را تولید می انجامند، بههیچ گونه توجهی نداشتند؛ اما او تایید انجامه هست که به رقبه همراهی خود توجه داشتند. نهایتاً میتوان دربه همراهره محصولات سری سرفیس از نوآوری صحبت به میان آورد.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما