• تاریخ : ۲۲ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آموزشی

در جریان کنفرانس رویدادی EA Play، به همراهزی FIFA 18 به صورت تکمیل توسط کمپانی الکترونیک آرتز معرفی انجام گرفت. به همراه فيسيت همراه به همراهشيد.

به نقل فيسيت، به گرازش از جي اس ام، در جریان کنفرانس رویدادی EA Play، به همراهزی FIFA 18 به صورت تکمیل توسط کمپانی الکترونیک آرتز معرفی انجام گرفت. به همراه فيسيت همراه به همراهشيد.

شرکت «الکترونیک آرتز» در همایش E3 2017 و در رویداد مخصوص این شرکت یعنی EA Play 2017 به معرفی و ارائه جزئیات افزایش از به همراهزی FIFA 18 پرداخت. نام جدید حالت دهستانی The Journey: Hunter Returns خواهد بود که در آن شاهد حضور «الکس هانتر» از «فیفا ۱۷» هستیم.

الکترونیک آرتز به صورت تکمیل این به همراهزی را معرفی و ویدیویی از فیفا ۱۸ را به نمایش گذاشت. در ویدیوی به همراهزی اعلام انجام گرفت که دراماتیک‌ترین و بهترین اتمسفر را در فیفا ۱۸ تجربه خواهید انجام. همچنین در ادامه گفته انجام گرفته هست که به همراهزیکنان افزایشی حرکات مخصوص به خود را اجرا خواهند انجام. همچنین تیم ساخانومده سعی انجامه هست حرکات رونالدو را به همراه بهترین کیفیت کپچر کنند تا هواداران بتوانند تجربه‌ای ناب به همراه این شخصیت در طول به همراهزی‌های خود داشته به همراهشند.

 در فیفا ۱۸ شاهد حضور کارت‌های آلتیمیت تیم مربوط به ستاره‌های قدیمی روی پلی‌هستیشن ۴ و پی‌سی هستیم و از طرفی نسخه‌های مختلف به همراهزی، از گرافیک و ویژگی‌های یکسانی بهره نمی‌برند.

 به همراهزی دارای تعداد نسخه در زمان انتشار خواهد بود که شامل: نسخه هستاندارد، «رونالدو ادیشن» (Ronaldo Edition) و نسخه «آیکون» (ICON) می‌شود. گفته انجام گرفت، نسخه «رونالدو» ۳ روز زودتر از عرضه در دسترس قرار خواهد گرفت. در همین‌حال نسخه «آیکون» و برخی ویژگی‌های اضافی به مانند نسخه «رونالدو» ۳ روز زودتر در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

به همراهزی FIFA 18 در تاریخ هفت مهر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌هستیشن ۳، پلی‌هستیشن ۴، ایکس‌به همراهکس ۳۶۰، ایکس‌به همراهکس وان وسوییچ عرضه می‌شود و نسخهسوییچ این به همراهزی، نه دارای موتور گرافیکی فراس‌به همراهیت هست و نه بخش دهستانی The Journey را در اختیار دارد.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما